Kamienie ozdobne

Aranżację przydomowej przestrzeni warto uzupełnić o kamienie ozdobne, które przepięknie kontrastują z zielenią i kwiatami. Podkreślają kompozycje, akcentują ich najważniejsze fragmenty i służą do wyodrębniania stref. Te większe sprawdzają się jako wyznaczniki ścieżek, dekoracje dopełniające wygląd skalniaków, rabat i oczek wodnych, natomiast mniejszymi można wysypać alejki, podjazdy, wolne przestrzenie między krzewami. Produkty wchodzące w skład naszej oferty to:

  • Średniej wielkości grys o nieregularnych kształtach do utwardzania terenu. Skutecznie zastępuje kostkę brukową jako luźne wyłożenie podjazdów i sprawdza się przy wytyczaniu szlaków w ogrodzie.
  • Drobny żwir uniwersalnego zastosowania do wysypywania większych frakcji, wypełniania donic, odcięcia linii oczka wodnego, rabat, skalniaków, stworzenia tła dla innych elementów ozdobnych.
  • Kamienie ozdobne i otoczaki dla urozmaicenia małej architektury.

Powierzchnie wykonane z kamieni ozdobnych zachowują wysoką estetykę. Ładnie prezentują się na tle roślinności, są trwałe i odporne. Pasują do każdej stylistyki ogrodu/działki. Utrzymanie ich w nienagannym stanie nie jest angażujące, bo z kurzu i zabrudzeń oczyszczają się samoczynnie podczas deszczu, a poprawić ich równomierne rozłożenie można dosłownie w kilka chwil. Na ich powierzchni, w przeciwieństwie do nawierzchni wyłożonych płytami i kostką brukową, nie tworzą się kałuże. Woda bez problemu ścieka po kamieniach między szczelinami i wsiąka w podłoże.

Osoby zainteresowane zakupem kamieni ozdobnych zapraszamy do oddziału w Bielsku lub Pszczynie w celu oceny ich jakości i walorów estetycznych.


Partnerzy
Dane kontaktowe

ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA:

ul. Cegielniana 25
43-300 Bielsko-Biała,
Mail: hurt@businessbeskid.pl

Tel: 33 810 43 46
Fax: 33 810 43 46
Mobile: 606 279 729

ODDZIAŁ JANKOWICE k/Pszczyny:

ul. Borowikowa 10
43-215 Jankowice
Mail: hurt2@businessbeskid.pl

Tel: 32 211 52 23
Fax: 32 211 52 23
 Mobile: 604 427 341