Płyty tarasowe

Płyty tarasowe pomogą stworzyć stylową przestrzeń do wypoczynku o nowoczesnym lub rustykalnym charakterze. Są proste, mają geometryczne kształty i wyróżniają się minimalistycznym designem. Eleganckie, w stonowanych, neutralnych, ciemnych i jasnych odcieniach, o fakturze inspirowanej naturalnym wyglądem kamieni i drewna, co daje ogromne pole do popisu w zakresie tworzenia aranżacji. Mają gładkie, ryflowane lub strukturyzowane powierzchnie.

Oferujemy płyty tarasowe do zastosowania na zewnątrz, a więc wykończenia tarasów, balkonów, przestrzeni wokół domu i basenu. Są solidne, więc można z nich wykonać także chodniki czy ścieżki ogrodowe. Odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Dobrze znoszą wilgoć, mróz, silne nasłonecznienie. Nie wypłukują się, nie pękają, nie kruszą, ani nie ścierają, a ich kolor z biegiem lat nie traci na intensywności. Ich doskonała jakość przekłada się na wytrzymałość i świetną prezencję gotowych nawierzchni. Łatwe do utrzymania w czystości. Nie tworzą się na nich plamy, a wszelkie zabrudzenia dają się z nich usunąć przy użyciu myjki ciśnieniowej.

Płyty tarasowe to twarde materiały o zbitej strukturze, które można docinać wedle własnych potrzeb. Niemniej jednak pod względem rozmiarów i formatów zapewniamy spory wybór, więc można uniknąć ich kształtowania. Do Państwa dyspozycji pozostają także elementy do tworzenia wymyślnych kompozycji. Produkty sprawdzą się w trudnych warunkach, nawet narażone na nadmierną eksploatację. Dobrze dobrane pozwolą wykreować niepowtarzalne miejsce, nawiązujące swym wyglądem do wybranej stylistyki.


Partnerzy
Dane kontaktowe

ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA:

ul. Cegielniana 25
43-300 Bielsko-Biała,
Mail: hurt@businessbeskid.pl

Tel: 33 810 43 46
Fax: 33 810 43 46
Mobile: 606 279 729

ODDZIAŁ JANKOWICE k/Pszczyny:

ul. Borowikowa 10
43-215 Jankowice
Mail: hurt2@businessbeskid.pl

Tel: 32 211 52 23
Fax: 32 211 52 23
 Mobile: 604 427 341