« powrót do listy

Podjazd z kostki brukowej

Trudno wyobrazić sobie dom bez garażu. W czasach, gdy o każde miejsce parkingowe trzeba walczyć, posiadanie własnego jest prawdziwym luksusem. Garaż nie istnieje jednak bez podjazdu, a brak utwardzonej drogi dojazdowej lub jej złe wykonanie potrafi być prawdziwym utrapieniem.

Dlaczego warto wybrać kostkę brukową?

Kostka brukowa znana jest ze swojej wytrzymałości. Jest niezwykle ważny element, gdy weźmiemy pod uwagę, że codziennie po kilka-kilkanaście razy będziemy przejeżdżać po niej ciężkimi samochodami.

Kostka brukowa ma dużą wytrzymałość na warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie odkształca się np. z powodu wysokich temperatur. Inwestycja w podjazd z kostki brukowej gwarantuje nam solidną jakość wykonania na wiele lat.

Pielęgnacja kostki brukowej

Kostka brukowa jest bardzo łatwa w utrzymaniu, co w przypadku podjazdu jest kolejnym istotnym czynnikiem. Przy samochodach musimy liczyć się z plamami oleju oraz dużą ilością wody z chemikaliami przy regularnym myciu pojazdów. Tłuste plamy oleju, zmyjemy dzięki odpowiednim środkom do czyszczenia zarówno kostki brukowej, jak i płyt chodnikowych. W bezpieczny sposób likwidują one zanieczyszczenia, nie uszkadzając kostki. W pozostałych przypadkach kostkę wystarczy czyścić myjką ciśnieniową ze specjalną nakładką.


Przeczytaj poradnik: Jak pielęgnować kostkę brukową.


Walory estetyczne podjazdu z kostki brukowej

Przewaga kostki brukowej nad innymi technikami kryje się także w jej walorach estetycznych. Nie tylko możemy wybrać kolorystykę podjazdu i ułożyć na nim fantazyjne mozaiki, ale przede wszystkim dopasować go do otoczenia. Dzięki temu podjazd nie odcina się wizualnie ani od ścieżek przecinających ogród, ani od elewacji domu. Oczywiście styl, w jakim zostanie wykonany, zależy tylko od nas. Podjazd może być idealnie zgrany z otoczeniem, wyróżniać się mocniejszym odcieniem lub też wprowadzać nowy element kolorystyczny.

Kostka brukowa może zostać także ułożona w najróżniejszy sposób, gwarantując nam możliwość wykonania nie tylko prostej drogi, ale również zakrętów. Finalny wygląd podjazdu będzie zależał nie tylko od wybranego koloru kostki, ale również jej wielkości. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, jaką kostkę brukową wybrać.

« powrót do listy


Partnerzy
Dane kontaktowe

ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA:

ul. Cegielniana 25
43-300 Bielsko-Biała,
Mail: hurt@businessbeskid.pl

Tel: 33 810 43 46
Fax: 33 810 43 46
Mobile: 606 279 729

ODDZIAŁ JANKOWICE k/Pszczyny:

ul. Borowikowa 10
43-215 Jankowice
Mail: hurt2@businessbeskid.pl

Tel: 32 211 52 23
Fax: 32 211 52 23
 Mobile: 604 427 341